Відзначили День Соборності з піснею
Monday, 22 January 2018 17:09

img_1609Сьогодні за участі міського голови Михайла Полодюка, заступника міського голови Наталії Стасюк та секретаря міської ради Миколи Кикотя на залізничному вокзалі відбувся флешмоб, в ході якого кожен бажаючий міг приєднатися до виконання українських пісень.

Шепетівчани символічно об'єдналися у співі задля того, щоб відзначити День Соборності України. Учасники акції виконали композиції: «Ой у лузі калина», «Розпрягайте хлопці коні» та інші. Долучилися до флешмобу й пасажири, які очікували на свої потяги.