Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

У день єднання вшанували героїв
Monday, 22 January 2018 17:03

img_1578Щороку 22 січня в Україні відзначають День Соборності України.

Сьогодні з цієї нагоди на Алеї Слави Героїв України відбувся мітинг та покладання квітів до пам'ятного знаку загиблим за незалежність України воїнам.

Участь у заході взяв міський голова Михайло Полодюк, перший заступник міського голови Володимир Вихівський та заступник міського голови Наталія Стасюк. Також були присутні секретар міської ради Микола Кикоть, керуючий справами виконавчого комітету Василь Рачук, депутати міської ради, представники військових частин міста та шепетівчани.

Присутні згадали поіменно усіх загиблих на сході України земляків та вшанували їх хвилиною мовчання. Після покладання квітів учасники мітингу вирушили на міське кладовище, де поклали квіти до могил бійців.

День Соборності України відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року.

img_1571

img_1581

img_1588

img_1593

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"