У день єднання вшанували героїв
Monday, 22 January 2018 17:03

img_1578Щороку 22 січня в Україні відзначають День Соборності України.

Сьогодні з цієї нагоди на Алеї Слави Героїв України відбувся мітинг та покладання квітів до пам'ятного знаку загиблим за незалежність України воїнам.

Участь у заході взяв міський голова Михайло Полодюк, перший заступник міського голови Володимир Вихівський та заступник міського голови Наталія Стасюк. Також були присутні секретар міської ради Микола Кикоть, керуючий справами виконавчого комітету Василь Рачук, депутати міської ради, представники військових частин міста та шепетівчани.

Присутні згадали поіменно усіх загиблих на сході України земляків та вшанували їх хвилиною мовчання. Після покладання квітів учасники мітингу вирушили на міське кладовище, де поклали квіти до могил бійців.

День Соборності України відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року.