Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Оголошення!
Monday, 22 January 2018 10:04

ogoloshena

Інформаційне повідомлення Шепетівської міськї ради Хмельницької обл. про проведення конкурсу з продажу об'єкта комунальної власності м.Шепетівка, Хмельницької області.

Назва об'єкта: Будівля міського центру культури та дозвілля ім.. М.Островського разом із земельною ділянкою.

Адреса об'єкта: Хмельницька обл., м.Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 50.

Відомості про приміщення та земельну ділянку: Будівля загальною площею 1805.8 кв.м. разом із земельною ділянкою площею 2173, 0 кв.м. ( кадастровий номер 6810700000:01:008:0723). Балансоутримувач - відділ культури Шепетівської міської ради. Власник – територіальна громада міста Шепетівка в особі Шепетівської міської ради.

Враховуючи те, що зазначена будівля знаходиться у безпосередній близькості до пам'яток та об'єктів культурної спадщини, в історичному ареалі м.Шепетівка, опрацюванню проектної документації на реконструкцію зазначеної будівлі, повинно передувати розроблення історико-містобудівного обґрунтування, яке розглядається органом охорони культурної спадщини Хмельницької обласної державної адміністрації – управлінням культури, національностей, релігії та туризму облдержадміністрації. Погодження зміни землевласника, землекористувача в історичному ареалі здійснює відповідно до законодавства Міністерство культури України в особі Управління нерухомої культурної спадщини та заповідників.

Обсяг, основна номенклатура продукції (робіт, послуг), кількість та склад робочих місць, баланс активів і пасивів та рентабельність за останні три роки не визначаються.

Умови продажу:

1) Часткове збереження профілю діяльності об'єкта (не менше 40 глядацьких місць);

2) Об'єкт приватизації може бути відчужений або переданий в оренду з додержанням умов на яких він був придбаний;

3) Покупець відшкодовує витрати, пов'язані з підготовкою об'єкта до приватизації та бере на себе витрати, пов'язані з нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу об'єкта;

4) Введення об'єкта в експлуатацію не пізніше 4-х років з моменту укладання договору купівлі-продажу будівлі.

Початкова ціна об'єкта : 3 371 400 грн.(без ПДВ).

Плата за об'єкт приватизації вноситься грошовими коштами.

Для того, щоб подати заяву на участь в конкурсі, потенційні покупці сплачують реєстраційний внесок, що складає суму одного неоподаткового мінімуму доходів громадян (17-00 грн) і заставу у розмірі 10% від початкової ціни об'єкта приватизації (337140,00 грн.) на розрахунковий рахунок № 37326064001652 в Шепетівському УДКС, код ЄДРПОУ 04060789, МФО 815013, отримувач: Виконавчий комітет Шепетівської міської ради .

Конкурс проводиться відповідно до Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію) та Порядку продажу об'єктів малої приватизації шляхом викупу, на аукціоні (у тому числі за методом зниження ціни, без оголошення ціни), за конкурсом з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону , затвердженого Наказом ФДМУ від 02.04.2012 р. № 439 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 14 травня 2012р. за № 753/21066 (зі змінами).

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву на участь у конкурсі (довільної форми) до якої додаються:

- бізнес-план або техніко-економічне обґрунтування післяприватизаційного розвитку об'єкта, який повинен включати: найменування і місцезнаходження об'єкта, відомості учасника конкурсу, зобов'язання щодо виконання умов конкурсу;

- конкурсну пропозицію ( у запечатаному непрозорому конверті).

Заява на участь у конкурсі разом з документами приймаються в відділі підприємництва та аналізу управління економічного розвитку апарату Шепетівської міської ради та її виконавчого комітету за адресою: м.Шепетівка, вул.. Островського, 4, каб. 206. ( тел. 4-01-52).

Фізична або юридична особа, яка бажає зареєструватись як учасник конкурсу повинна мати при собі:

Документ, що посвідчує фізичну особу або представника юридичної особи, їх повноваження;

квитанцію про сплату реєстраційного внеску;

документ про внесення грошових коштів у розмірі 10% від початкової ціни об'єкта;

довідку органу доходу і зборів про подану декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію), у разі придбання об'єкта за рахунок грошових коштів – для покупців –фізичних осіб;

копії установчих документів - для покупців - юридичних осіб .

Конкурс відбудеться 15 березня 2018 року о 10-00 год. за адресою: м.Шепетівка, вул. Островського, 4 у приміщені малої зали засідань виконкому ( 3-й поверх). Реєстрація учасників конкурсу розпочнеться о 09-00 год.

Кінцевий термін прийняття заяв у конкурсі – 07 березня 2018 року до 16-00 год.

Ознайомитися з об'єктом приватизації можна з понеділка по п'ятницю з 9-00 год. до 12-00 год., звернувшись до відділу культури Шепетівської міської ради за адресою : м.Шепетівка, вул. Островського, 4 каб. 504 (тел. 09897679117).

Ознайомитися з документами щодо об'єкта приватизації можна з понеділка по четвер з 8-00 год. до 17.00 год. , в п'ятницю з 8-00 год. до 16.00 год. ( з 12-00 год. до 13.00 год. перерва на обід) звернувшись до відділу підприємництва та аналізу управління економічного розвитку за адресою: м.Шепетівка вул.Островського,4 каб. 206 ( тел. 4-01-52).

Конкурсна комісія


 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"