Міська влада шукає інвестора
Friday, 19 January 2018 10:51

img_152418 січня відбулось засідання конкурсної комісії з підготовки та проведення конкурсу з продажу об'єктів приватизації. На порядок денний винесене одне питання – затвердження інформаційного повідомлення міської ради про проведення конкурсу з продажу об'єкта комунальної власності міста Шепетівка. Зокрема, пропонується для продажу будівля міського центру культури та дозвілля ім. М.Островського (міський кінотеатр) разом із земельною ділянкою площею 2173,0 кв.м.

Умовами продажу є часткове збереження профілю діяльності об'єкта (не менше 40 глядацьких місць), об'єкт приватизації може бути відчужений або переданий в оренду з додержанням умов, на яких він був придбаний, покупець відшкодовує витрати, пов'язані з підготовкою об'єкта до приватизації та бере на себе витрати, пов'язані з нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу об'єкта, введення об'єкта в експлуатацію не пізніше 4-х років з моменту укладання договору купівлі-продажу будівлі.

Початкова ціна об'єкта: 3 млн. 371 тис. 400 грн. (без ПДВ).

Ознайомитися з об'єктом приватизації можна з понеділка по п'ятницю з 9-00 год. до 12-00 год., звернувшись до відділу культури Шепетівської міської ради за адресою: м.Шепетівка, вул. Островського, 4 каб. 504 (тел. 09897679117)

Ознайомитися з документами щодо об'єкта приватизації можна з понеділка по четвер з 8-00 год. до 17.00 год. , в п'ятницю з 8-00 год. до 16.00 год. (з 12-00 год. до 13.00 год. перерва на обід), звернувшись до відділу підприємництва та аналізу управління економічного розвитку за адресою: м.Шепетівка вул.Островського,4 каб. 206 (тел. 4-01-52).