Відбулося засідання виконавчого комітету
Friday, 19 January 2018 09:53

img_153618 січня в малому залі Шепетівської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на якому розглянули ряд важливих питань для громади міста.

Про встановлення режиму роботи об'єктів торгівлі та послуг доповів начальник управління економічного розвитку — Олександр Гринь. Далі затвердили склад постійнодіючої конкурсної комісії з питань передачі в оренду приміщень майна комунальної власності. Про організацію функціонування системи військового обліку призовників та військовозобов'язаних в місті на 2018 рік розповів головний спеціаліст по мобілізаційній та оборонній роботі — Володимир Бученко.

Під час засідання члени виконавчого комітету внесли зміни та доповнення до колективних договорів підрозділу Ремонтне вагонне депо Шепетівка Регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Українська залізниця» та «Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство».

Наступним питанням було затвердження вартості платних послуг, які надаються Шепетівською дитячо-юнацькою спортивною школою.

Окрім цього, члени виконкому розглянули житлові питання, про видалення зелених насаджень, питання архітектури, питання захисту прав дітей тощо.