Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Відбулося засідання виконавчого комітету
Friday, 19 January 2018 09:53

img_153618 січня в малому залі Шепетівської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на якому розглянули ряд важливих питань для громади міста.

Про встановлення режиму роботи об'єктів торгівлі та послуг доповів начальник управління економічного розвитку — Олександр Гринь. Далі затвердили склад постійнодіючої конкурсної комісії з питань передачі в оренду приміщень майна комунальної власності. Про організацію функціонування системи військового обліку призовників та військовозобов'язаних в місті на 2018 рік розповів головний спеціаліст по мобілізаційній та оборонній роботі — Володимир Бученко.

Під час засідання члени виконавчого комітету внесли зміни та доповнення до колективних договорів підрозділу Ремонтне вагонне депо Шепетівка Регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Українська залізниця» та «Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство».

Наступним питанням було затвердження вартості платних послуг, які надаються Шепетівською дитячо-юнацькою спортивною школою.

Окрім цього, члени виконкому розглянули житлові питання, про видалення зелених насаджень, питання архітектури, питання захисту прав дітей тощо.

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"